Kurşun Geçirmez Kapı Teknik Özellikleri

Güncelleme tarihi: 27 Eyl 2021


Dış Kısım 1.5 ile 15 mm arası DKP veya paslanmaz çelik sac Tasarım Belirteceğiniz RAL kodlarına göre isteğe bağlı renk seçeneğimiz mevcuttur. İç Kısım Tercihe göre elyaf, kum veya beton dulgulu Kullanım Alanı Kasa Dairesi, Başkanlık Girişi, Toplantı Odaları, Kripto Odaları, Yüksek Güvenlik gerektiren girişlere uygulanır. Sistem Parmak izi veya retina taraması ile açılabilme opsiyonu Çalışma Prensibi 4000 d/d servo motorlar sayesinde 3 sn sürede açılıp, ayarlanabilir.


Kurşun Geçirmez Balistik Kapılar dış ve iç yüzeyler 1.5 ile 15 mm arası DKP veya paslanmaz çelik sac

Orta kısmı Tercihe göre elyaf, kum veya beton dulgulu olarak

olarak tasarlanmıştır.Kurşun geçirmez kapı parmak izi veya retina taraması ile açılan elektronik mekanik sistemlerdir.Balistik kapı tasarımları

Galaxy, Mars, Syber, Cripton modellerimizi günümüzün güvenlik koşullarına göre tasarladık bu gücü 1988’den beri sektörün öncülüğünü yaparken karşımıza çıkan ihtiyaclar ve gerek yazılı basın gerekse görsel basında çeşitli suikastler ve hırsızlıklar doğrultusunda imalatına başladık.


Kurşun geçirmez kapılar kasa Dairesi, Başkanlık Girişi, Toplantı Odaları, Kripto Odaları, Yüksek Güvenlik gerektiren girişlere uygulanır.


Motor ve kontrol ünitesi 4000 d/d servo motorlar sayesinde 3 sn gibi bir sürede açılıp, ayarlanabilir. Bekleme süresinden sonra açılma süresi hızında kapanır sıkıştırma güvenliği sağlanmıştır.


Bu kapılar normal tabanca ve tüfeklere karşı dayanımlıdır fakat


İsteğe bağlı olarak yüksek güçte ki tabanca ve tüfeklere karşı da imal edilir.


İsteğe Bağlı Renk seçeneğimiz mevcuttur.


Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör